Vidaus durys

Aukštos kokybės, stilingos ir tvirtos vidaus durys iš medžio masyvo, faneruotos ir laminuotos durys. Priklausomai nuo konkrečių pirkėjų poreikių, siūlome įvairių spalvų ir skirtingų faktūrų duris, derančias prie pasirinkto interjero. Daugelis modelių gali būti įstiklinti arba aklini (konstrukcijos be stiklo). Vidaus durų gamybai naudojamos kokybiškos medžiagos ir modernūs technologiniai sprendimai, užtikrinantys patikimą durų eksploataciją ir ilgaamžiškumą. Siūlome platų vidaus durų pasirinkimą, garantuojame optimalų kainos ir kokybės santykį.
HI-TECH Medžio masyvo durys
„Hi- tech“ durys – tai modernios ir puošnios durys.Jos gaminamos iš aukštos kokybės medžio masyvo, todėl yra patvarios ir ilgaamžės.Griežtos vertikalios ir horizontalios stačiakampės formos įdėklai bus puikus priedas interjere, kuriame valdo tvarkos nuotaika ir modernumas. Modeliai su natūralios medienos tekstūra ir stačiakampiais įvairaus dydžio intarpais - sėkmingas klasikinių technologijų ir šiuolaikinio modernumo derinys. Šios durys puikiai atrodo skirtingo stiliaus interjeruose ir suteikia išskirtinį įvaizdį.
Daugiau informacijos
MDF durys
MDF durys susideda iš MDF plokštės (medžio plaušo medžiagos) ir dar stiprinamos pušies sija.MDF durys yra alternatyva masyvui. Emalinis dažymas – tai tvirta matinės išvaizdos danga, gauta sudėtingame technologiniame procese. Gatavos durys yra atsparios, tvirtos, universalios. Dažytos durys visuomet daro įspūdį, nes yra paprastos, šviesios ir elegantiškos, lengvai priderinamos prie interjero.
Daugiau informacijos
Pušinės durys
Tvirtos ir ilgaamžės pušinės durys, gaminamos iš aukštos kokybės medžio masyvo. Siūlome patikimas beicuotas pušines duris, derančias prie individualaus stiliaus interjero. Skirtingų atspalvių ir faktūrų durys atitiks tiek klasikinio, tiek modernaus būsto idėjas. Pirkėjai gali rinktis stiklintus arba aklinus durų modelius ir papildomus konstrukcijų priedus: medinius durų apvadus, karūnas, karnizus bei kupolus. Siūlome platų pušinių durų pasirinkimą, garantuojame optimalų kainos ir kokybės santykį.
Daugiau informacijos
Ekofaneruotės durys
Puošnios, ilgaamžės ir tvirtos ekofaneruotės durys vidaus patalpoms. Siekdami realizuoti individualius kliento lūkesčius, siūlome platų durų dizaino ir spalvų pasirinkimą, įstiklintus ir aklinus durų modelius. Naujos gamybos technologijos užtikrina durų atsparumą temperatūros pokyčiams ir drėgmei, todėl šios konstrukcijos gali būti montuojamos net ir vonios kambaryje. Ekofaneruote padengtos durys yra lengvai valomos ir nereikalauja sudėtingos priežiūros. Siūlome platų durų pasirinkimą, garantuojame optimalų kainos ir kokybės santykį.
Daugiau informacijos
Ekofaneruotės durys Šale
[:lt][:lt][:lt][:lt][:lt][:lt][:lt]Puošnios, ilgaamžės ir tvirtos ekofaneruotės durys vidaus patalpoms. Siekdami realizuoti individualius kliento lūkesčius, siūlome platų durų dizaino ir spalvų pasirinkimą, įstiklintus ir aklinus durų modelius. Naujos gamybos technologijos užtikrina durų atsparumą temperatūros pokyčiams ir drėgmei, todėl šios konstrukcijos gali būti montuojamos net ir vonios kambaryje. Ekofaneruote padengtos durys yra lengvai valomos ir nereikalauja sudėtingos priežiūros. Siūlome platų durų pasirinkimą, garantuojame optimalų kainos ir kokybės santykį.[:][:][:][:][:][:][:]
Daugiau informacijos
Ąžuolinės durys

Aukštos kokybės, tvirtos ir stilingos tonuotos ąžuolinės durys, gaminamos iš medžio masyvo. Priklausomai nuo individualių pirkėjų poreikių, galima rinktis stiklintas arba aklinas duris, skirtingų spalvų ir konstrukcijų modelius. Stiklintoms konstrukcijoms naudojamas baltas arba bronzos spalvos „Matelux“ stiklas, taikoma moderni deimantinio graviravimo technologija. Ąžuolo masyvo durų kokybę užtikrina novatoriški italų gamybos sprendimai. Siūlome platų ąžuolinių durų pasirinkimą, garantuojame optimalų kainos ir kokybės santykį.

Daugiau informacijos
Alksnio durys

Stilingos ir kokybiškos alksnio durys, sulaukiančios ypatingo Vakarų Europos pirkėjų dėmesio. Durų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir novatoriškos gamybos technologijos, užtikrinančios patikimą durų eksploataciją. Priklausomai nuo individualių pirkėjų poreikių, siūlome stiklintus ir aklinus (konstrukcijos be stiklo) durų modelius, derančius tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus būsto interjero. Pirkėjai gali rinktis įvairių spalvų ir individualaus dizaino sprendimus. Siūlome platų alksnio durų pasirinkimą, garantuojame optimalų kainos ir kokybės santykį.

Daugiau informacijos
Uosio durys

Stilingos uosio durys, gaminamos iš aukštos kokybės uosio masyvo. Atsižvelgdami į individualius pirkėjų poreikius, siūlome įprastas ir beicuotas vidaus duris, skirtingų atspalvių ir dizaino modelius, stiklintas ir aklinas durų konstrukcijas. Pirkėjams pageidaujant, uosio durys gali būti gaminamos ir priimant individualius užsakymus. Konstrukcijų gamybai naudojamos novatoriškos technologijos, užtikrinančios patikimą durų eksploataciją ir ilgalaikį prekinės išvaizdos išsaugojimą. Siūlome platų alksnio durų pasirinkimą, garantuojame optimalų kainos ir kokybės santykį.

Daugiau informacijos
Faneruotos durys

Ilgaamžės, tvirtos ir stilingos faneruotos durys, derančios tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus būsto interjero. Siūlome skirtingų spalvų, stiklintas arba aklinas durų konstrukcijas ir kokybiškus durų priedus: praplatinimo lentas bei apvadus. Durų gamybai naudojama „fine-line“, lengvo ir sunkaus tipo ąžuolo faneruotė. Priklausomai nuo individualių poreikių, pirkėjai gali rinktis riešuto, ąžuolo, vengės, balinto ąžuolo tonuotą faneruotę. Siūlome platų durų pasirinkimą, garantuojame optimalų kainos ir kokybės santykį.

Daugiau informacijos
Laminuotos durys

Stilingos laminuotos durys, pabrėžiančios šiuolaikinio interjero unikalumą ir derančios prie klasikinės gyvenamosios erdvės. Durys su laminato aplikacijomis skiriasi spalvų ir dizaino sprendimais. Pirkėjams siūlomos riešuto, ąžuolo, buko spalvos vidaus durys, stiklintos ir aklinos (modeliai be stiklo) konstrukcijos, kokybiški durų priedai: apvadai ir praplatinimo lentos. Novatoriškos gamybos technologijos užtikrina patikimą durų eksploataciją ir ilgaamžiškumą. Siūlome platų laminuotų durų pasirinkimą, garantuojame optimalų kainos ir kokybės santykį.

Daugiau informacijos